IMRAN ZAKHAEV! | CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR TÜRKÇE BÖLÜM 8Ben Mete Özbey , bu videoda yılın beklenen oyun u Call of Duty Black Ops Cold War ilk bölümü ile huzurlarınızda. 80’ler soğuk savaş döneminde geçen oyunda CIA ajanı Mason ve Adler yanlarına Teğmen Woods’u da alarak rehin alınan Amerika vatandaşlarının akıbetini öğrenmek için Trabzon Havaalanında bir kaçağın peşine düşmüşlerdir.

#callofdutyblackopscoldwar #callofdutyblackopscoldwartürkçe #callofdutyblackopscoldwarwalkthrough #callofdutyblackopscoldwarpcultrasettings #callofdutyblackopscoldwarps5 #callofdutyblackopscoldwarxboxseriesx

Kanala abone ol : shorturl.at/ipADJ

Sosyal Medya:

Nonolive Canlı Yayın :
Instagram ►
Facebook ►
Twitter ►
Twitch ►

Videoyu Beğendiyseniz ;

Kanalı takip etmeyi , videoyu beğenmeyi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyiniz. İyi Seyirler …

Merhaba Ben Mete Özbey , Youtube Türkiye oyun videoları, bur da dev gibi bir aile için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda #oyun #gaming #eğlence #challenge #komedi #şaka #şarkı #vlog montaj #reaksiyon #tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Destek için beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın!

PS5 Call of Duty Black Ops Cold War Walkthrough Gameplay Part 1 includes a PS5 Review, Campaign Intro and Story Campaign Mission 1 for Playstation 5, PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4 Pro, Xbox One X and PC of COD Cold War 2020 Story Campaign. This Full Game Cold War Gameplay Walkthrough will include Call of Duty Black Ops Cold War Story Campaign, Review, PlayStation 5 Gameplay, PS5 Gameplay, Xbox Series X Gameplay, Cinematics, Cut Scenes, Story Missions, Zombie Gameplay, Zombies, DLC and all Single Player Campaign Missions and the Ending. Thanks Activision for the Full Game of Call of Duty Black Ops Cold War for PS5!

Call of Duty: Black Ops Cold War is a first-person shooter video game developed by Treyarch and Raven Software for PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S and Microsoft Windows. It is set in the early 1980s and is a direct sequel to the original Call of Duty: Black Ops. Call of Duty: Black Ops Cold War is the seventeenth game in the Call of Duty franchise and the sixth game in the Black Ops series. Announced on August 26th, 2020, the game is set to be released on November 13th of the same year.

The Campaign mode of Black Ops Cold War was designed and developed by Raven Software which was already designing a campaign based on the Cold War before Treyarch took the project over. The game is a direct sequel to the original game Call of Duty: Black Ops set in the early 1980s and feature returning characters such as Alex Mason, Frank Woods and Jason Hudson while introducing a new cast of characters including Russell Adler.

In 1981, US President Ronald Reagan tasked CIA operative Russell Adler to hunt down Soviet agent Perseus to prevent an attack on the free world. Adler assembles an elite team of operatives including “Bell” with the help of Alex Mason, Frank Woods, and Jason Hudson.

Nguồn: https://collectif-du-chambon.org/

Xem thêm các phim khác tại: https://collectif-du-chambon.org/category/phim

Related Post

30 Replies to “IMRAN ZAKHAEV! | CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR TÜRKÇE BÖLÜM 8”

 1. Bu bölüm direk olarak tüm cod oyunlarına gönderme olarak yapılmış galiba , remember no russian , ardından black ops ve mw göndermeleri , sanırim en iyi bölümlerden biriydi….

 2. Ulan kolunu kopardık ölmedin bunu geçtim,
  zırh delici m82 barrett sıktık yine ölmedin hadi bunu da geçtim,
  kafana tabancayla sıktık bunda da mı ölmedin aw

 3. kendim oynasam en az bu kadar gerilirim nasıl bi senaryo yapmışlar ya 🙂 seninde anlatarak oynaman çok teşekkür ederiz biz oynayamayacak olanlara bu zevki yaşattığın için teşekkürler 😀
  SAYIN METE ÖZBEY

 4. 1.oyunda krachvenko yla wood boğuşuyordu ikiside camdan düşüyordu lakin black ops 2 de ikisinin de yaşadığını görüyorduk

 5. Abi bu oyun sonrasini anlatiyor

  Tmm oncesini anlatiyor diyelim
  Neden mason ve woods yasiyor?
  Neden baskan ronald Reagan?
  We neden hadson yasiyor onu biz
  Cod black ops 2 de oldurduk yaw

  Bildimiz gibi woods masony olduruyordu tmm
  Kravecko da olmesi gerekiyordu neden cunku woods ile atliyordu ama kortuluyordu tmm
  Abi sen cod black ops 2 oynamadin ya ehh yapcak birsey you :/

 6. bu oyundaki sahneler gerçekte yaşansa 10 saniye rahat nefes alamazsınız 33:04 te kendi adamına sıkıyor adamın sesi bile çıkmıyor . gidin askerliğinizi yapın adam akıllı

 7. Arkadaşlar bende PS4 Slim kasa var.Ben bu oyunu alsam oynayabilir miyim sizce PS4 Slim ile.Lütfen acil cevap verirseniz sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *